Δύο εβένινες καλλονές!

Σκυλάκια που ζητούν την αγάπη σας για λίγες μέρες. th:
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Εκτός του χώρου μας .... το facebook βρίθει αγγελιών με σκυλάκια που χρήζουν υιοθεσίας, φιλοξενίας, γενικότερης βοήθειας κλ.π. Αν δεν βρείτε εδώ αναζητήστε στο facebook.com/ourdogs.gr Για καθαρόαιμα απευθυνθείτε στον http://www.koe.gr :::: Απαγορεύονται αυστηρώς οι αγοραπωλησίες
ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ Υιοθετήστε ένα Αδέσποτο, κάντε click στη στοργή!
Απάντηση
Άβαταρ μέλους

Topic author
Morgan_A
Site Administrator
Όνομα: Ισιδώρα
Has thanked: 256 times
Been thanked: 396 times

Δύο εβένινες καλλονές!

Δημοσίευση από Morgan_A » 15 Ιαν 2019, 18:08

Δυο μικρες μαυρες αδερφουλες των οποιων η νεα αφηξη μιας ημιμολοσσινας αλλαξε την καθημερινοτητα. Την μια την τρομοκρατει κ φευγει αναζητωντας την οικογενεια που θα την αγαπησει κ καθε μερα ολο κ καποιοι θα μου τηλ να παω να την παρω ή οι ιδιοι πολλες φορες που δ μπορουν να την κρατησουν κ την αλλη η τρομοκρατεια την εχει κανει να κλαιει συνεχεια παρουσιαζομενη σε σταση υποταγης τρεμαμενη απ το κρυο κ το φοβο ναχει παρατησει το καταλημα που τους εχω φιαξει κ να κουλουριαζεται μεσα στη βροχη. Ειναι πολυ καλοι χαρακτηρες κ οι δυο, η Ρεμπελ ποιο ελευθερο πνευμα πιο τολμηρη η Σενση ευαισθητη μεχρι εκει που δ παει αλλο Εγκαταληφθηκαν μαζι με ενα αρσενικο που υιοθετηθηκε, αλλα λιγο μετα εγκαταληφθηκε η ημιμολοσσινα ενα καλοκαγαθο πλασμα κ αυτο μα στους δρομους υπερισχυουν οι δυνατοτεροι κ οι πιο αδυναμοι εκτοπιζονται. θα δωθουν στειρωμενες εμβολιασμενες τσιπαρισμενες κ με τις προσφατες εξετασεις τους. τα πανε καλα με τις γατες κ τους ανθρωπους. Αν καποιος ενδιαφερετε, τηλ 6973615745
σημερα μου τηλ κ βρηκα την μια καπου 5χιλ μακρια απ το χωρο της κ λιγο πιο κει μετα απο 15λ βρηκα κ την αλλη σα να ειχε ακολουθησει τα βηματα της αδελφης της. Οι δρομοι που διασχισανε ειναι λεωφοροι κ πλεον φοβαμαι πολυ κ για των δυο τη ζωη κ τη σωματικη ακεραιοτητα

Εικόνα

Εικόνα
Τα ζώα δεν πρέπει να συγκρίνονται με τον άνθρωπο, γιατί ανήκουν σε άλλες σφαίρες ζωής...
Oφείλουμε να τα σεβόμαστε σαν συνοδοιπόρους, με τους οποίους βρεθήκαμε από κοινού πιασμένοι στο δίχτυ της αιώνιας δημιουργίας...

Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΖΗΤΟΥΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ”