Τροφη

(Ο σκύλος μου πίνει μπύρα!!) Εδώ μπορούμε να ανταλλάξουμε απόψεις και πληροφορίες για την διατροφή των φίλων μας. Ιδιοτροπίες των σκύλων, σωστή-λάθος διατροφή.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
► ΔΙΑΒΑΣΕ πριν γράψεις (σχετικά με τις μάρκες σκυλοτροφών) Απαγορεύονται οι διαφημίσεις.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους

Topic author
Milou_7ks
Puppy
Όνομα: Milou
Τροφη

Δημοσίευση από Milou_7ks » 10 Σεπ 2018, 19:20

Καλησπέρα σε όλους , εδώ και 3 μέρες έχουμε στο σπίτι μας την καινούργια μας φίλη !
Είναι κοκονακι 2 μηνών !
Το μόνο μου πρόβλημα είναι πως δεν τρώει η τέλος πάντως τρώει ελάχιστα ! Της βάζω μια χουφτιτσα από τις κροκέτες που πήρα για κουτάβια αλλά νομίζω πως τις φαίνονται σκληρές παρόλο που τις βρέχω με νερό η γάλα!ο κτηνίατρος μου είπε μια χουφτιτσα 3 φορές τη μέρα αλλά αυτή τρώει μια χούφτα όλη τη μέρα και ούτε! Θα ήθελα τις συμβουλές σας ! :wshl

Άβαταρ μέλους

Morgan_A
Site Administrator
Όνομα: Ισιδώρα
Has thanked: 237 times
Been thanked: 381 times

Τροφη

Δημοσίευση από Morgan_A » 13 Σεπ 2018, 04:50

Καλώς όρισες στην συντροφιά μας Μιλού και καλώς την δέχτηκες την μικρούλα σου...!!! (bs)

Τα κουταβάκια όπως άλλωστε και οι άνθρωποι, δεν τρώνε όλα το ίδιο..., άλλα είναι πιο ορεξάτα και άλλα λιγότερο...
Εσύ βάζε της τρεις φορές την μέρα φαγάκι και άστη να φάει όσο θέλει και θα δεις...

Ο γιατρός που την είδε, πως του φάνηκε? Την βρήκε αδύνατη?
Τα ζώα δεν πρέπει να συγκρίνονται με τον άνθρωπο, γιατί ανήκουν σε άλλες σφαίρες ζωής...
Oφείλουμε να τα σεβόμαστε σαν συνοδοιπόρους, με τους οποίους βρεθήκαμε από κοινού πιασμένοι στο δίχτυ της αιώνιας δημιουργίας...

Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΤΡΟΦΗ”