Καινούργιο μέλος

Πές μας δυο λόγια για σένα και τη σχέση σου με τα σκυλιά, ή αν δεν έχεις και απλά θες να μάθεις κάποιες πληροφορίες για αυτά. Έλα να σε γνωρίσουμε!!
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι δημοσιεύσεις του τύπου «ζητείται νύφη ή γαμπρός» ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ. Τα ανάλογα Topics θα κλειδώνονται.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους

Topic author
Sofiatzeraki
Puppy
Όνομα: Sofia

Καινούργιο μέλος

Δημοσίευση από Sofiatzeraki » 29 Αύγ 2018, 02:18

Καλησπέρα...ονομάζομαι Σοφία και χάρηκα πολύ που έγινα μέλος της παρέας σας....λατρευω τα ζωάκια κ έχω μεγάλη αδυναμία στα σκυλάκια!!! Ιδιαίτερα στην φυλή των yorkies.... Πριν 3 εβδομάδες απέκτησα δύο πανέμορφα κουταβινια κ έχω μερικές απορίες αν κάποιος μπορεί να με βοηθήσει....τα αυτάκια τους είναι λογικό να πέφτουν κ να ξανα σηκώνονται;Είναι 3 μηνών τα μωρά μου....Ποτε σταθεροποιουνται ;;

Άβαταρ μέλους

DLina
Global Moderator
Όνομα: Λίνα
Has thanked: 44 times
Been thanked: 65 times

Καινούργιο μέλος

Δημοσίευση από DLina » 29 Αύγ 2018, 15:58

Καλώς ήρθες Σοφία, να χαίρεσαι τα μωράκια σου!
Αν κάνεις μια αναζήτηση (πάνω δεξιά) για τα αυτιά, θα βρεις παρα πολλά θέματα που θα σου λύσουν πολλές απορίες.
Τα αυτάκια συνήθως σταθεροποιούνται γύρω στους 6 μήνες.
Woofis Gomaroskilo Adopt! Don't shop!

Άβαταρ μέλους

Morgan_A
Site Administrator
Όνομα: Ισιδώρα
Has thanked: 237 times
Been thanked: 381 times

Καινούργιο μέλος

Δημοσίευση από Morgan_A » 30 Αύγ 2018, 00:59

Καλώς όρισες στην παρέα μας Σοφία και να χαίρεσαι τα κουταβίνια σου! (bs)

Τα αυτάκια τους όπως σου έγραψε παραπάνω και η Λίνα σταθεροποιούνται μέχρι τους 6 μήνες, γι΄αυτό μην ανησυχείς, τα δικά σου είναι ακόμα πολύ μωράκια και έχουν περιθώρια να τα ρίξουν και να τα ξανασηκώσουν πολλές φορές... th:
Τα ζώα δεν πρέπει να συγκρίνονται με τον άνθρωπο, γιατί ανήκουν σε άλλες σφαίρες ζωής...
Oφείλουμε να τα σεβόμαστε σαν συνοδοιπόρους, με τους οποίους βρεθήκαμε από κοινού πιασμένοι στο δίχτυ της αιώνιας δημιουργίας...

Εικόνα

Άβαταρ μέλους

Topic author
Sofiatzeraki
Puppy
Όνομα: Sofia

Καινούργιο μέλος

Δημοσίευση από Sofiatzeraki » 31 Αύγ 2018, 20:22

Σας ευχαριστώ πολύ που απαντήσατε....❤

Άβαταρ μέλους

Morgan_A
Site Administrator
Όνομα: Ισιδώρα
Has thanked: 237 times
Been thanked: 381 times

Καινούργιο μέλος

Δημοσίευση από Morgan_A » 31 Αύγ 2018, 21:01

Σοφία μου θα είναι χαρά μας να μας γράψεις περισσότερα για τα σκυλάκια σου και για την σχέση σας, επίσης ότι χρειαστείς γύρω από το μεγάλωμα και την εκπαίδευσή τους, θέλω να ξέρεις ότι είμαστε στην διάθεσή σου για να βοηθήσουμε... (bs)
Τα ζώα δεν πρέπει να συγκρίνονται με τον άνθρωπο, γιατί ανήκουν σε άλλες σφαίρες ζωής...
Oφείλουμε να τα σεβόμαστε σαν συνοδοιπόρους, με τους οποίους βρεθήκαμε από κοινού πιασμένοι στο δίχτυ της αιώνιας δημιουργίας...

Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΣΥΣΤΗΘΕΙΤΕ ΜΑΣ”