Νεο μελος

Πές μας δυο λόγια για σένα και τη σχέση σου με τα σκυλιά, ή αν δεν έχεις και απλά θες να μάθεις κάποιες πληροφορίες για αυτά. Έλα να σε γνωρίσουμε!!
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι δημοσιεύσεις του τύπου «ζητείται νύφη ή γαμπρός» ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ. Τα ανάλογα Topics θα κλειδώνονται.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους

Topic author
giorgost10
Puppy
Όνομα: Γιωργος
Been thanked: 3 times

Νεο μελος

Δημοσίευση από giorgost10 » 09 Μάιος 2018, 21:53

Καλησπερα αγαπητοι φιλοι.μολις γραφτηκα.Ομως,χτες,διαβασα πολλα ενδιαφεροντα στο καταπληκτικο site σας.συγκεκριμενα,διαβασα πολλα για τη φοβερη αρρωστεια που ακουει στο ονομα τυφος...ειχαμε πριν τεσσερες μερες ενα ατυχο περιστατικο στην επαρχια σε σκυλακι ενος ξαδελφου μου,αλλα,δυστυχως αυτο κατεληξε.γνωριζετε πολυ καλα πως διαβιουν τα σκυλακια στην επαρχια...ουτε εμβολια,ουτε σε γιατρο τα πηγαινουν ουτε τιποτα...το σκυλακι μας μεσα σε 3 μερες κατεληξε.δυστυχως...στεναχωρεθηκα παρα πολυ & ας μην ηταν δικο μου...το ειχα αγαπησει πολυ...δεν ειχε χρονισει ακομα...μικρουλης ητανε...Εγω μενω Αιγαλεω-Αθηνα.Εχουμε ενα ημιαιμο,αδεσποτακι,θα γινει σε λιγο 5 χρονων...ειναι Pointer...κοιμαται μαζι μας,μεσα στο σπιτι...πολυ αγαπησιαρικο...Πιστευω να περασουμε καλα εδω στο υπεροχο site σας με τα πολυ καλα θεματα για τους σκυλους μας.να ειστε ολοι καλα.καλο βραδυ.Γιωργος-Αιγαλεω.

Άβαταρ μέλους

DLina
support team
Όνομα: Λίνα
Has thanked: 44 times
Been thanked: 65 times

Νεο μελος

Δημοσίευση από DLina » 10 Μάιος 2018, 11:04

Καλώς όρισες Γιώργο, περιμένουμε και φωτογραφίες από το σκυλάκο σου!
Woofis Gomaroskilo Adopt! Don't shop!

Άβαταρ μέλους

Topic author
giorgost10
Puppy
Όνομα: Γιωργος
Been thanked: 3 times

Νεο μελος

Δημοσίευση από giorgost10 » 10 Μάιος 2018, 13:39

Καλημερα σας....και βεβαια θα ανεβασω απο την αγαπημενη μας Ναγια...

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΣΥΣΤΗΘΕΙΤΕ ΜΑΣ”