3 άτυχα σκυλάκια βρέθηκαν στο δρόμο!!

Σκυλάκια που ζητούν την αγάπη σας για λίγες μέρες. th:
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Εκτός του χώρου μας .... το facebook βρίθει αγγελιών με σκυλάκια που χρήζουν υιοθεσίας, φιλοξενίας, γενικότερης βοήθειας κλ.π. Αν δεν βρείτε εδώ αναζητήστε στο facebook.com/ourdogs.gr Για καθαρόαιμα απευθυνθείτε στον http://www.koe.gr :::: Απαγορεύονται αυστηρώς οι αγοραπωλησίες
ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ Υιοθετήστε ένα Αδέσποτο, κάντε click στη στοργή!
Απάντηση
Άβαταρ μέλους

Topic author
Γεράσιμος
Webmaster
Όνομα: Μάκης
Has thanked: 91 times
Been thanked: 116 times

3 άτυχα σκυλάκια βρέθηκαν στο δρόμο!!

Δημοσίευση από Γεράσιμος » 27 Αύγ 2016, 20:56

Μολις εμαθα οτι εφιγε απο τη ζωη ενας υπεροχος ανθρωπος .εχει 3 πανεμορφα σκυλια που αυτη τη στιγμη τα κραταει ενας φιλο του παιδιου που εφιγε απο τη ζωη εχουν μαθει σε σπιτι ειναι κριμα να βρθουν στο δρομο δεν θα μπορει να τα εχει για καιρο προσπαθουμε εστω να βρουμε φιλοξενεια μεχρι να δουμε τη θα κανουμε κοινοποιηστετο το μνμ μου αυριο θα βγαλω φωτο αυτος ο ανθρωπος τα λατρευε τα σκυλακια του δεν εχει κανεναν δικο του ανθρωπο .εναν πατερα εχει αλλα δεν θα πω τιποτα για αυτον εχασε 2 παιδια και τη συντροφο του και δεν το ενδιαφερει τιποτα παρα μονο ο εαυτος του.τα σκυλιακια εχουν μαθει σε σπιτι ξερουν μεχρι και να σκουπιζουν τα ποδια τους στο πατακι πριν μπουν μεσα.κοινοποιηστετε να τους βρουμε εστω φιλοξενεια βαλτε το και σε ομαδες μην το προσπερνατε αυτα τα σκυλακια δεν θα τα καταφερουν στο δρομο 4 6 7 χρον επικοινωνήστε με Κατερινα Μουτζουρη και Σουλα Γιαννης

Εικόνα

Πληροφορίες ► https://www.facebook.com/profile.php?id=100005984806916
Εικόνα

Άβαταρ μέλους

JOSE-NICOLE
Dog Star ¤¤
Όνομα: ΜΑΡΘΑ
Has thanked: 9 times
Been thanked: 24 times
Re: 3 άτυχα σκυλάκια βρέθηκαν στο δρόμο!!

Δημοσίευση από JOSE-NICOLE » 27 Αύγ 2016, 21:34

Φαίνονται υπέροχα σκυλακια! Ελπίζω να βρεθεί ένας άνθρωπος να τα αγαπήσει και να τα φροντίσει. Καλή τύχη να έχουν!
Επειδή εγώ δεν έχω fb(ποτέ δεν είχα) έβαλα την αδερφή μου και την ξαδέρφη μου να τα κοινοποιήσουν,όπως και έκαναν!!! Ευχόμαι το καλύτερο για αυτά τα 3 υπέροχα πλασματάκια!
Σε ποια περιοχή βρίσκονται;;;
ΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους

Topic author
Γεράσιμος
Webmaster
Όνομα: Μάκης
Has thanked: 91 times
Been thanked: 116 times

Re: 3 άτυχα σκυλάκια βρέθηκαν στο δρόμο!!

Δημοσίευση από Γεράσιμος » 27 Αύγ 2016, 21:53

:002 Μπράβο Μάρθα, ευχαριστούμε
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΖΗΤΟΥΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ”