Το Pet Shop της Βούλας!! ♥

Αν δεν πουλάς σκύλους εδώ θα μπορέσεις να καταχωρήσεις το κατάστημα σου κάτω υπό τις προϋποθέσεις που θα διαβάσεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Ο χώρος προβάλει Pet Shops που δεν πωλούν σκύλους και γάτες. Δεν επιτρέπεται η διαφήμιση προϊόντων των καταστημάτων.
Άβαταρ μέλους

Hra_wolfy
Bullmastiff
Όνομα: Βασίλης

Re: Το Pet Shop της Βούλας!! ♥

Δημοσίευση από Hra_wolfy » 31 Δεκ 2013, 00:23

θα ηθελα να κανω και εγω με την σειρα μ καποιες ερωτησεις...ποσο κοστιζει αυτο το λουρι τι μεγεθη εχει και ποσο θα κοστησει συνολικα για να το φερετε εδω θεσσαλονικη...ευχαριστω εκ των προταιρων

Άβαταρ μέλους

Morgan_A
Site Administrator
Όνομα: Ισιδώρα
Has thanked: 251 times
Been thanked: 389 times

Δημοσίευση από Morgan_A » 31 Δεκ 2013, 00:29

Παιδιά δεν είναι ακριβό, έχει μεγέθη, ξεκινάει από 7 νομίζω ευρώ και φθάνει μέχρι 10-11 κάτι τέτοιο.

Όσο τώρα για Θεσσαλονίκη που ρωτάτε, δεν είναι βαρύ για να κοστίζουν τα μεταφορικά, μπορεί πιστεύω να σας το στείλει ταχυδρομικά, αλλά και αν δεν μπορούν οι κοπέλες, που δεν νομίζω να μην μπορούν, το παίρνω και σας το στέλνω εγώ.
Υπάρχει και η άλλη λύση επίσης, όταν ξανακατέβη ο Μάνθος του το δίνουμε και σας το ανεβάζει...
Τα ζώα δεν πρέπει να συγκρίνονται με τον άνθρωπο, γιατί ανήκουν σε άλλες σφαίρες ζωής...
Oφείλουμε να τα σεβόμαστε σαν συνοδοιπόρους, με τους οποίους βρεθήκαμε από κοινού πιασμένοι στο δίχτυ της αιώνιας δημιουργίας...

Εικόνα

Άβαταρ μέλους

Hra_wolfy
Bullmastiff

Δημοσίευση από Hra_wolfy » 31 Δεκ 2013, 00:34

αν και ειναι ακομα πολυ μικρη η μπουμπου σκεφτομαι να το παρω αλλα δν γνωριζω τι μεγεθος ειναι..η μικρη μ ειναι 2 μηνων και θα γινει μεσαιου μεγεθους (χασκι)...αν μπορεσεις και μαθεις ισιδωρα αν μπορεις θα ηθελα να μ πεις αν μπορουν να το στειλουν και τι εξοδα αποστολης εχει....

Άβαταρ μέλους

Morgan_A
Site Administrator

Δημοσίευση από Morgan_A » 31 Δεκ 2013, 00:43

Εντάξει Βασίλη μου, θα μάθω και θα σου πω...

Ακόμα βέβαια είναι μωρό, αλλά όταν έρθει η ώρα για τέτοιο λουρί, πιστεύω ότι μάλλον το medium θα πρέπει να της πάρεις.
Υπάρχει και μικρό μέγεθος για μικρόσωμα υπερκινητικά σκυλάκια όπως τα jack russell για παράδειγμα, αλλά βέβαια στην δική σας την περίπτωση δεν κάνει το μικρό.
Τα ζώα δεν πρέπει να συγκρίνονται με τον άνθρωπο, γιατί ανήκουν σε άλλες σφαίρες ζωής...
Oφείλουμε να τα σεβόμαστε σαν συνοδοιπόρους, με τους οποίους βρεθήκαμε από κοινού πιασμένοι στο δίχτυ της αιώνιας δημιουργίας...

Εικόνα

Άβαταρ μέλους

Hra_wolfy
Bullmastiff

Δημοσίευση από Hra_wolfy » 31 Δεκ 2013, 01:05

το μικρο δν θα κανει σιγουρα αν και για τωρα της εχω στυθολουρο το οποιο μεγαλωνει αρκετα...οπως αν ξερεις αν εχουν και λουρακια για τον λαιμο οχι για δεσιμο ομως μονιμο και με ταυτοτητα...

Άβαταρ μέλους

Morgan_A
Site Administrator

Δημοσίευση από Morgan_A » 31 Δεκ 2013, 01:15

Βασίλη την βγάζεις έξω από τώρα?
Έχει ολοκληρώσει τον κύκλο των εμβολίων της?

Λουράκια για το λαιμό έχουν, το ξέρω επειδή τα έχω δει, έχουν επίσης και κάτι ταυτότητες, οι οποίες είναι μια νέα πατέντα που γράφεις τα στοιχεία σου και κλείνει μόνιμα και δεν ανοίγει πια, αλλά τα στοιχεία φαίνονται βέβαια.

Θα πάω μια μέρα και θα τις φωτογραφίσω και θα σας τις ανεβάσω να τις δείτε, είναι πολύ χαριτωμένες.

Εικόνα

Άβαταρ μέλους

Hra_wolfy
Bullmastiff

Δημοσίευση από Hra_wolfy » 31 Δεκ 2013, 02:53

μονο στην αυλη για να παιρνει αερα...δν μπορω να την βλεπω ολη μερα μεσα....θα με βοηθουσες πολυ αν το εκανες αυτο..περιμενω πως και πως

Άβαταρ μέλους

Morgan_A
Site Administrator

Δημοσίευση από Morgan_A » 31 Δεκ 2013, 19:31

Δεν πρόλαβα να περάσω σήμερα, θα το κάνω όμως οπωσδήποτε.

Εικόνα

Άβαταρ μέλους

Hra_wolfy
Bullmastiff

Δημοσίευση από Hra_wolfy » 31 Δεκ 2013, 20:44

δν πειραζει οποτε μπορεσεις και αν ειναι στον δρομο σ...και μονο π προσφερθηκες μ φτανει...

Άβαταρ μέλους

Tzakos
Dog Star ¤¤
Όνομα: Manthos
Has thanked: 1 time
Been thanked: 16 times

Δημοσίευση από Tzakos » 31 Δεκ 2013, 20:50

Hra_wolfy έγραψε:μονο στην αυλη για να παιρνει αερα...δν μπορω να την βλεπω ολη μερα μεσα....θα με βοηθουσες πολυ αν το εκανες αυτο..περιμενω πως και πως
Βασίλη κάνε υπομονή,μην την βγάζεις έξω ακόμη,ούτε για αέρα.
Η γνώση δίνει δύναμη και ο χαρακτήρας σεβασμό.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προτεινόμενα Pet Shops”