Αυχενικό πρόβλημα στο σκύλο μου

Η υγεία των σκύλων μας. Ασθένειες - Πρόληψη - Θεραπείες. Συμβουλές από τον κτηνίατρο του Forum μας κ. Ηλία Κορσαββίδη.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Η υγεία των σκύλων μας. Ασθένειες - Πρόληψη – Θεραπεία. Συμβουλές από τον κτηνίατρο του Forum μας κ. Ηλία Κορσαββίδη. ilias-korsavidis@ourdogs.gr Εικόνα 6977 340840 Παρακαλούμε όσοι δεν έχουν κτηνιατρικές γνώσεις να μην απαντούν σε κρίσιμα ερωτήματα.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους

Morgan_A
support team
Όνομα: Ισιδώρα
Has thanked: 227 times
Been thanked: 355 times

Δημοσίευση από Morgan_A » 12 Ιούλ 2018, 18:38

Τατιάνια μου δεν την πηγαίνεις μαζί με την μαγνητική και όλες τις άλλες εξετάσεις της, να την δει ο κ. Στέργιος Βλαχόπουλος, που για μένα είναι ο καλύτερος μακράν... σε ότι αφορά τα νευρολογικά θέματα.

Έχεις κάνει τόσο αγώνα... δεν κάνεις την θυσία να κάνετε και εκεί μια επίσκεψη, αξίζει να ακούσεις την γνώμη του και μόνο!
Τα ζώα δεν πρέπει να συγκρίνονται με τον άνθρωπο, γιατί ανήκουν σε άλλες σφαίρες ζωής...
Oφείλουμε να τα σεβόμαστε σαν συνοδοιπόρους, με τους οποίους βρεθήκαμε από κοινού πιασμένοι στο δίχτυ της αιώνιας δημιουργίας...

Εικόνα

Άβαταρ μέλους

ΗΛΙΑΣ
Κτηνίατρος
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Δημοσίευση από ΗΛΙΑΣ » 13 Ιούλ 2018, 19:58

Ακόμα και νεφρική ανεπάρκεια να έχει, το αίμα στα ούρα δε δικαιολογείται. Έχετε κάνει κάποιο υπέρηχο κοιλίας; Οι τιμές των βιοχημικών ποιες είναι;

Ολύνθου 46 - Τούμπα Θεσσαλονίκη
Εικόνα ΤΗΛ. 2310 950700 Εικόνα 6977 340840 http://www.facebook.com/kuniatreio

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΥΓΕΙΑ (Ιατρικά θέματα)”