Μερικά ξενοδοχεία…

Γράψε εδώ Ξενοδοχεία που ξέρεις ότι πραγματικά δέχονται σκύλους.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους

garifalia
Saint Bernard

Re: Μερικά ξενοδοχεία…

Δημοσίευση από garifalia » 18 Ιουν 2009, 14:50

fru_fru έγραψε:Γαρυφαλλια μου, απ τη στιγμη που λενε οτι δεχονται κατοικιδια και τα συνοδευεις εσυ, τι το κακο να τους κανουν?
Μια μικρη συμβουλη μονο. Μερικα ξενοδοχεια εχουν καγκελα στο μπαλκονι και υπαρχει κινδυνος ειτε να πεσουν στο δρομο μικροσωμα σκυλακια και γατες, ειτε να κανουν ...βολτες σε διπλανα μπαλκονια που δε ξερει κανεις τι ζωο μπορει να υπαρχει (συμπεριλαμβανονται και τα διποδα :lol: ). Μια ερωτηση οταν "κλεινει" κανεις το δωματιο νομιζω ειναι απαραιτητη. Αν οντως ειναι ετσι, ρωτα αν επιτρεπεται να βαλεις ενα πλαστικο διχτυ απ αυτα που βαζουμε στα μπαλκονια μας ωστε να μη φευγουν. Συνηθως δεν εχουν αντιρρηση αλλα ποτε δε ξερεις!

φιλικα
~wv φρου
oK!!ευχαριστώ!!!!!!! :as

Άβαταρ μέλους

broken katana
Beagle

Δημοσίευση από broken katana » 04 Ιούλ 2009, 13:49

Γειά σας παιδιά! Αναρωτιόμουν αν ξέρει κάποιος ξενοδοχεία στην Αργολίδα =/ ή έστω ενοικιαζόμενα δωμάτια ή camping το ίδιο μου κάνει. xD Έχω ένα Γερμανικό Ποιμενικό και κάτι μου λέει ότι ή δε θα βρώ καθόλου μέρος να μας δεχτούν ή θα βρω με τα χίλια ζόρια. xD Έχω απελπιστεί λίγο με την κατάσταση!lol
Ευχαριστώ~ :lov

Άβαταρ μέλους

maltezaki
Puppy

Δημοσίευση από maltezaki » 05 Αύγ 2009, 16:30

Γεια σας παιδια.. (bs) Καλως σας βρηκα

Γνωριζει κανεις καποιο ξενοδοχειο στην Ροδο που να δεχεται μικροσωμα σκυλακια (4 κιλα) μεσα στο δωματιο?

Άβαταρ μέλους

My Nellie
Old Member
Όνομα: Αlexandra
Been thanked: 4 times

Δημοσίευση από My Nellie » 05 Αύγ 2009, 16:37

@ maltezaki

Στην Λίστα της πρώτης σελίδας υπάρχει ένα...

Αλλά ψάξε κι εδώ :arrow: lntrepet-Αναζήτηση Ξενοδοχείων
Φροντίστε τα ζώα, επειδή είστε άνθρωποι....
Όπως οι άγγελοι φροντίζουν τους ανθρώπους....

Άβαταρ μέλους

lenaki0e0
Dog Star ¤¤¤

Δημοσίευση από lenaki0e0 » 16 Μάιος 2010, 04:37

καμαρια μου στην λιστα δεν ειδα κατι για χαλκιδικη, εγω στο βοτσαλο αρνουμαι να στρωθω :lol: ξερετε αν υπαρχει καποιο φιλικο ξενοδοχειο να μας δεχτουν? (ααα πριν λιγο καιρο μιλησα με μια κυρια που ειχε ενοικιαζομενα στη χαλκιδικη και μου ειπε πως δεν εχει προβλημα να φερω το σκυλακι μου αλλα οταν με ρωτησε τι ρατσα ειναι πανω στην κουβεντα,γιατι και η ιδια ειχε γατουλες και εδιχνε φιλοζωη, και της ειπα πιτμπουλ μου ειπε αχχ να μωρε μακαρι να ειχα δωματια αλλα μου τα κλεισαν ολα) :dv1 :dv1 :dv1 γιαυτο αν ξερετε κατι :help :help ευχαριστω :002

Άβαταρ μέλους

citytroop
Beagle

ΠΟΡΤΟ ΧΕΛΙ ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΕΝΑ

Δημοσίευση από citytroop » 21 Ιουν 2010, 14:48

Πηγαμε για ενα σκ και μειναμε εκει, το δικο μας ειναι ενα επανιελ, μας ρωτησαν τι ειναι και δεν ειχαν γενικα προβλημα αρκει να μην κανει φασαρια. Ειναι κτημα με ελιες τεραστιο. Πολυ καλη εξυπηρετηση και ωραια θεα.
http://www.viglia.gr/

Άβαταρ μέλους

ilias1978
Akita

Δημοσίευση από ilias1978 » 04 Ιούλ 2010, 19:43

BLUE BEACH VILLAS APARTMENTS στα Χανία (στον Σταυρό 15χλμ εξω απο τα Χανιά)είναι ήσυχα είναι υπέροχα οι ιδιοκτήτες πάρα πολύ καλοί και δέχονται σκυλάκια.εγώ τον άφησα και 7 περίπου ώρες μόνο του γιατί πήγα σε γάμο αλλά είχε και άλλα σκυλάκια και χωρίς λουρί τον είχα κι όλα μά χαρά ήταν.το συστίνω ανεπιφύλαχτα.

Άβαταρ μέλους

Vickyplt
Dog Star ¤

Δημοσίευση από Vickyplt » 04 Αύγ 2010, 20:55

Μηπως ξερετε κανα ξενοδοχειο στην Άνδρο να πάω με το παιδί μου? Ο σύνδεσμος απο το lntrepet δεν ισχύει πλεον
racism = sexism = speciesism

Άβαταρ μέλους

FLIKAINU1982
Puppy

Δημοσίευση από FLIKAINU1982 » 06 Σεπ 2010, 21:44

ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΔΙΑΚΟΠΕΣ..ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑ ΣΤΗΝ ΒΟΙΔΟΚΟΙΛΙΑ...ΚΑΙ ΜΕΝΑΜΕ ΣΤΟ ΠΕΤΡΟΧΩΡΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΚΟΝΤΙΝΟ ΧΩΡΙΟ ΣΤΗΝ ΒΟΙΔΟΚΟΙΛΙΑ...ΕΙΧΑΜΕ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΕΝΑΜΕ ΣΤΟ VILLA VOIDOKOILIA.ΕΙΝΑΙ 5 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΑ ΜΕ ΚΟΥΖΙΝΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΜΦΟΡ.ΤΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΗΤΑΝΕ ΠΟΛΥ ΑΝΕΤΑ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ ΑΓΑΠΟΥΣΑΝ ΤΑ ΖΩΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ 3 ΣΚΥΛΙΑ...

Άβαταρ μέλους

Vickyplt
Dog Star ¤

Δημοσίευση από Vickyplt » 06 Σεπ 2010, 22:38

Α να πω και εδω οτι δεν αντιμετωπισαμε κανενα προβλημα στο να βρουμε ξενοδοχειο αλλα και δωματια στην Ανδρο ειχαμε και επιλογη θα ελεγα.
Εμεις μειναμε στο Andros Holiday Hotel και μειναμε παρα πολυ ευχαριστημενοι αφου καναμε και παρεες με τοσα σκυλακια που υπηρχαν. (bs) Ωραια ηταν.
racism = sexism = speciesism

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΙΛΙΚΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ”