ΚΥΝΟΜΑΧΙΕΣ

Δεν βρίσκεις που να γράψεις; Γράψε εδώ!! Εδώ θα βρείτε και όλα τα Off topic
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Bad Dog Café Υπενθύμιση: Το παρόν forum δεν εξαιρείται των κανονισμών της κοινότητας.
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους

Topic author
sarmelito
Dog Star ¤

ΚΥΝΟΜΑΧΙΕΣ

Δημοσίευση από sarmelito » 23 Νοέμ 2007, 03:24

Το ξερατε οτι οι taliban απαγορευαν τις κυνομαχιες δια ροπαλου??
το μονο καλο που εκαναν γιατι κατα τα αλλα αστο...
μαλιστα πιασαν τον επικεφαλη που οργανωνε το show και τον ειχαν μηνες φυλακη με πρωινο μεσημεριανο δεκατιανο βραδυνο κα ολα αυτα με επιδορπιο, βεβαιως βεβαιως και εννοω ΞΥΛΟ πολλυ ΞΥΛΟ, αφου οταν βγηκε εκτος απο ολα του κοκκαλα που ηταν σπασμενα η μουρη του ειχε αλοιωθει, οταν ομως ξεκινησε ο πολεμος βρηκαν ευκαιρια και ξανααρχησαν με μικροτερα ποσα γιατι το αρχησαν απ την αρχη.
σε αυτες τις μαχες παλευουν ποιμενικα , πιτμπουλ, και η ποιο δημοφηλης φυλη τους ειναι τα bully kutta : " target="_blank
που ειναι ετσι
μεσα στην ειρωνια της τραγικης μου της ζωης, πιος ηξερε ποτε πως θα γινομουν μαχητης...

Άβαταρ μέλους

Topic author
sarmelito
Dog Star ¤

Re: ΚΥΝΟΜΑΧΙΕΣ

Δημοσίευση από sarmelito » 09 Δεκ 2007, 05:47

" target="_blank
μεσα στην ειρωνια της τραγικης μου της ζωης, πιος ηξερε ποτε πως θα γινομουν μαχητης...

Άβαταρ μέλους

dandoun_file
Beagle

Δημοσίευση από dandoun_file » 09 Δεκ 2007, 09:33

sarmelito έγραψε:" target="_blank

τι θεαμα :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
ντροπη εστο και η αναπαραγωγη αυτου του βιντεο :cry: :cry: :cry:

Άβαταρ μέλους

Morgan_A
support team
Όνομα: Ισιδώρα
Has thanked: 196 times
Been thanked: 293 times

Δημοσίευση από Morgan_A » 09 Δεκ 2007, 14:46

Δυστυχώς είναι ντροπή που συμβαίνουν αυτά στον κόσμο!!!

Όμως πιστεύω, ότι αφού συμβαίνουν..., πρέπει να τα μαθαίνουμε, ώστε να κάνουμε με τον τρόπο μας όλοι, ότι μπορούμε... ο καθένας την διαμαρτυρία του, γιατί η σιωπή είναι συμμετοχή... και δεν πρέπει να μένουμε αδιάφοροι..., ακόμη και από άγνοια!!! :nop:
Τα ζώα δεν πρέπει να συγκρίνονται με τον άνθρωπο, γιατί ανήκουν σε άλλες σφαίρες ζωής...
Oφείλουμε να τα σεβόμαστε σαν συνοδοιπόρους, με τους οποίους βρεθήκαμε από κοινού πιασμένοι στο δίχτυ της αιώνιας δημιουργίας...

Εικόνα

Άβαταρ μέλους

canine
Dog Star ¤
Όνομα: Ιοκάστη

Δημοσίευση από canine » 09 Δεκ 2007, 19:28

diabolic έγραψε:Δεν καταλαβαίνω γιατί κάνετε έτσι :?:

Μήπως δεν είναι μέσα στη φύση των σκύλων οι καυγάδες, ή μήπως κάνω λάθος :?:

Μου φαίνεται πως έχεις όρεξη για γκρίνια!!! :sad:
Δεν σου αρέσει που έχουμε ησυχάσει!!! :nop:

Κοίτα το σκύλο σου στα μάτια και προσπάθησε έπειτα να ισχυριστείς ότι τα ζώα δεν έχουν ψυχή!

"Victor Hugo"

Άβαταρ μέλους

Topic author
sarmelito
Dog Star ¤

Δημοσίευση από sarmelito » 09 Δεκ 2007, 20:30

Ναι, ειναι στη φυση τους, οταν ειναι να ζευγαρωσουν , να φανε, να κυριαρχησουν
αλλα αυτος ο τυπος (μ@@@@@ς) βαζει με το ζορι τα σκυλια να τσακωθουν, και αν προσεξεις ο κεφαλας ειναι κουταβι και δεν θελει να τσακωθει..
οσο για τα βιντεο tabboo, αν δεν γουσταρεις μη βλεπεις, η αληθεια ειναι αληθεια και αν προτιμας να εισαι στο κοσμο σου , και να λες γουτσουλινι σκατουλινι, να ξερεις οτι δεν υπαρχουν μονο καλοι ανθρωποι σαν εσενα αλλα και παλιανθρωποι, και η αποη μου ειναι οτι και αυτα πρεπει να βλεπονται, δεν σε ειδα ομως να λες το ιδιο, οταν εβαλα το βιντεο του καλιτεχνη που εκανε εκθεση καλιτεχνικη στον θανατο ενος σκυλου απο την πεινα και τη διψα..
σκεψου το...

Άβαταρ μέλους

dandoun_file
Beagle

Δημοσίευση από dandoun_file » 10 Δεκ 2007, 07:08

sarmelito έγραψε:Ναι, ειναι στη φυση τους, οταν ειναι να ζευγαρωσουν , να φανε, να κυριαρχησουν
αλλα αυτος ο τυπος (μ@@@@@ς) βαζει με το ζορι τα σκυλια να τσακωθουν, και αν προσεξεις ο κεφαλας ειναι κουταβι και δεν θελει να τσακωθει..
οσο για τα βιντεο tabboo, αν δεν γουσταρεις μη βλεπεις, η αληθεια ειναι αληθεια και αν προτιμας να εισαι στο κοσμο σου , και να λες γουτσουλινι σκατουλινι, να ξερεις οτι δεν υπαρχουν μονο καλοι ανθρωποι σαν εσενα αλλα και παλιανθρωποι, και η αποη μου ειναι οτι και αυτα πρεπει να βλεπονται, δεν σε ειδα ομως να λες το ιδιο, οταν εβαλα το βιντεο του καλιτεχνη που εκανε εκθεση καλιτεχνικη στον θανατο ενος σκυλου απο την πεινα και τη διψα..
σκεψου το...
δεν περιμενα κατι διαφορετικο,η ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΣΟΥ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ............................................... :hi

Άβαταρ μέλους

sousou
Dog Star ¤¤¤
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από sousou » 10 Δεκ 2007, 10:04

diabolic έγραψε:Δεν καταλαβαίνω γιατί κάνετε έτσι :?:

Μήπως δεν είναι μέσα στη φύση των σκύλων οι καυγάδες, ή μήπως κάνω λάθος :?:
"Φίλε " diabolic πρόσεξε σε παρακαλώ τι γράφεις γιατι αν εσυ εισαι απλά diabolic εγω ειμαι ο διάβολος ο ιδιος.
Περιμένω την απαντηση σου στο αν όντως βάζεις τα δυσμοιρα σκυλιά σου σε κυνομαχίες.
Board message: Broken link

Άβαταρ μέλους

sousou
Dog Star ¤¤¤
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από sousou » 10 Δεκ 2007, 14:01

φυσικα και τραβαω γιατι κάτι τέτοιοι σαν εσενα δεν πρεπει να εχουν σκυλια!
Και μίλα καλυτερα γιατι θα γίνουμε κ... ς εδω .
Πας καλα ?
Μπήκες εδω να μας πεις οτι τα σκυλια σου τα βαζεις να ξεσκιζονται για τα λεφτα και θες να το δεχτω?
Board message: Broken link

Άβαταρ μέλους

Noela
Akita
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Noela » 10 Δεκ 2007, 16:44

Εγώ πιστεύω ότι πουλάει φούμαρα και μπήκε εδώ μόνο και μόνο για να προκαλέσει γνωρίζοντας τα κυνοφιλικά αισθήματα όλων μας.

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Bad Dog Café”