Η Νταϊάνα μου

Δημιουργήστε εδώ ένα άλμπουμ με τις φωτογραφίες του αγαπημένου
σας τετράποδου φίλου και συζητήστε γι αυτόν.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Εικόνα Προτείνουμε την επιλογή του οριζόντιου προσανατολισμού για τις φωτογραφίες που βγάζετε με το κινητό σας...
Απάντηση
Άβαταρ μέλους

Topic author
lovedog4
Bullmastiff
Όνομα: Νεφέλη
Re: Η Νταϊάνα μου

Δημοσίευση από lovedog4 » 02 Ιούλ 2016, 22:13

Λοιπόν οι φωτογραφίες. :lov Στην βόλτα μετά από όλα αυτά που ακούσαμε τις προάλλες. Πήγαμε μεγάλη βόλτα και έξω από το χωριό.

Άβαταρ μέλους

Morgan_A
support team
Όνομα: Ισιδώρα
Has thanked: 237 times
Been thanked: 379 times

Δημοσίευση από Morgan_A » 02 Ιούλ 2016, 22:15

Είναι μια κουκλάρα!!!!! :002 :002 :002

Εσείς κάντε τις βόλτες σας, χαρείτε τις διακοπές σας και αφήστε τους ηλίθιους στην άγνοιά τους να λένε τις μα@@κίες τους...
Τα ζώα δεν πρέπει να συγκρίνονται με τον άνθρωπο, γιατί ανήκουν σε άλλες σφαίρες ζωής...
Oφείλουμε να τα σεβόμαστε σαν συνοδοιπόρους, με τους οποίους βρεθήκαμε από κοινού πιασμένοι στο δίχτυ της αιώνιας δημιουργίας...

Εικόνα

Άβαταρ μέλους

Topic author
lovedog4
Bullmastiff
Όνομα: Νεφέλη

Δημοσίευση από lovedog4 » 02 Ιούλ 2016, 22:48

Morgan_A έγραψε:Είναι μια κουκλάρα!!!!! :002 :002 :002

Εσείς κάντε τις βόλτες σας, χαρείτε τις διακοπές σας και αφήστε τους ηλίθιους στην άγνοιά τους να λένε τις μα@@κίες τους...
Ευχαριστώ πολύ :lov :lov
Αυτό προσπαθώ να κάνω αν ήταν να ακούω τον καθένα τι λέει για τον σκύλο μου αλλά και γενικά θα ήμουν πολύ συχνά χάλια! Ας λένε ότι θέλουν δεν ασχολούμαι ούτε απαντάω τις περισσότερες φορές αλλά τώρα να έρθει στο σπίτι μου και να πει όλα αυτά δεν άντεξα. Όταν όμως μου έφυγαν τα νεύρα την λυπήθηκα λίγο γιατί ότι έλεγε το πίστευε και είναι και άλλοι που πιστεύουν τα ίδια. Τέλος πάντων και πάλι ευχαριστώ για την μικρή μου :lov

Άβαταρ μέλους

VOLPE
Club Member
Όνομα: Ισίδωρος
Has thanked: 43 times
Been thanked: 57 times

Δημοσίευση από VOLPE » 03 Ιούλ 2016, 01:17

Η κλασσική θεία/ος από το χωριό! Τους σέβομαι, αλλά σε πολλά πράγματα, "λειτουργούν σε άλλη συχνότητα"! bigg:
Δηλαδή, πρέπει να αποδεχόμαστε ό,τι πιστεύουν, χωρίς να κρίνουμε αντικειμενικά τις απόψεις τους? me::
Εγώ είμαι ελεύθερος αέρας...που φυσά!

Άβαταρ μέλους

Morgan_A
support team
Όνομα: Ισιδώρα
Has thanked: 237 times
Been thanked: 379 times

Δημοσίευση από Morgan_A » 03 Ιούλ 2016, 11:49

Το κακό είναι Ισίδωρέ μου ότι αυτοί δεν σέβονται εμάς...
Τα ζώα δεν πρέπει να συγκρίνονται με τον άνθρωπο, γιατί ανήκουν σε άλλες σφαίρες ζωής...
Oφείλουμε να τα σεβόμαστε σαν συνοδοιπόρους, με τους οποίους βρεθήκαμε από κοινού πιασμένοι στο δίχτυ της αιώνιας δημιουργίας...

Εικόνα

Άβαταρ μέλους

kouvaraki
Global Moderator
Όνομα: ΛΙΑ

Δημοσίευση από kouvaraki » 03 Ιούλ 2016, 16:18

Αχου την τι κουκλα που εχει γινει? Οχι οτι δεν ητανε απο μικρη, αλλα η ωριμοτητα έχει άλλη γοητεια πως να το κανουμε? bigg: :002 :002
Εικόνα

Άβαταρ μέλους

Χαρίτη
Club Member
Όνομα: Μαίρη
Been thanked: 1 time

Δημοσίευση από Χαρίτη » 03 Ιούλ 2016, 18:42

Μια κούκλα το κορίτσι σου.

Καλά της τα έχωσες της θείας σου.
Όσο για τη νοοτροπία του χωριού τη ζω κι εγώ όποτε τυγχάνει να πάω 2-3 μέρες το πολύ, παραπάνω δεν αντέχω.
Στην αρχή νευρίαζα και "τσακωνόμουν" όταν μου έλεγαν κάτι για το Χαριτάκι μου, μετά σκέφτηκα να μη χαλάω άλλο τη ζαχαρένια μου και σε οποιαδήποτε νύξη για τη Χαρίτη απαντώ πάντα με ήρεμη φωνή και με την ίδια κασέτα " Δε φταίω εγώ αν η παιδεία σας είναι ανύπαρκτη και δε σέβεστε τα ζώα, σίγουρα όμως ο σκύλος μου είναι ανώτερος από εσάς και σε ενδεχόμενο δίλημμα ποιον θα πρέπει να δέσω στο κτήμα σίγουρα θα έδενα εσάς κι όχι το σκύλο μου. Άλλωστε ένα αμόρφωτο ον δεν μπορεί να μου προσφέρει τίποτα, θα σας αξιοποιούσα όμως ως παράσιτο στο κτήμα μου, να μην έχετε και παράπονο." :dv1 :dv1 :dv1 Όλο αυτό με μια ανάσα, μένουν κόκκαλο συνήθως και προχωράω σαν να μην υπήρξε άνθρωπος μπροστά μου.
Δε μου αρέσει που φέρομαι τόσο άσχημα σε άνθρωπο, αλλά το τραβάει ο οργανισμός τους και δεν τους λυπάμαι καθόλου.
Μια φορά η μάνα μου γύρισε αναψοκοκκινισμένη, γιατί την είχα πει σε μια κιουρία και της έκανε παράπονα της μάνας μου lau2: , η μανούλα μου δε μιλάει αλλά εγώ δεν τους χαρίζομαι.

Θέλω να βλέπουν τη Χαρίτη και να βαράνε προσοχή!!!!!!!!!!!!!!! cc1: :cool
ΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους

VOLPE
Club Member
Όνομα: Ισίδωρος
Has thanked: 43 times
Been thanked: 57 times

Δημοσίευση από VOLPE » 04 Ιούλ 2016, 13:32

Χαρίτη έγραψε:..." Δε φταίω εγώ αν η παιδεία σας είναι ανύπαρκτη και δε σέβεστε τα ζώα, σίγουρα όμως ο σκύλος μου είναι ανώτερος από εσάς και σε ενδεχόμενο δίλημμα ποιον θα πρέπει να δέσω στο κτήμα σίγουρα θα έδενα εσάς κι όχι το σκύλο μου. Άλλωστε ένα αμόρφωτο ον δεν μπορεί να μου προσφέρει τίποτα, θα σας αξιοποιούσα όμως ως παράσιτο στο κτήμα μου, να μην έχετε και παράπονο." :dv1 :dv1 :dv1 Όλο αυτό με μια ανάσα, μένουν κόκκαλο συνήθως και προχωράω σαν να μην υπήρξε άνθρωπος μπροστά μου.

Κεραυνός εν αιθρία η απάντηση!! Μεγαλύτερο χώσιμο...πεθαίνεις! Σκιάχτηκα!
Χαρίτηηη!! :slt :slt :slt
Εγώ είμαι ελεύθερος αέρας...που φυσά!

Άβαταρ μέλους

Χαρίτη
Club Member
Όνομα: Μαίρη
Been thanked: 1 time

Δημοσίευση από Χαρίτη » 04 Ιούλ 2016, 21:36

VOLPE έγραψε:
Χαρίτη έγραψε:..." Δε φταίω εγώ αν η παιδεία σας είναι ανύπαρκτη και δε σέβεστε τα ζώα, σίγουρα όμως ο σκύλος μου είναι ανώτερος από εσάς και σε ενδεχόμενο δίλημμα ποιον θα πρέπει να δέσω στο κτήμα σίγουρα θα έδενα εσάς κι όχι το σκύλο μου. Άλλωστε ένα αμόρφωτο ον δεν μπορεί να μου προσφέρει τίποτα, θα σας αξιοποιούσα όμως ως παράσιτο στο κτήμα μου, να μην έχετε και παράπονο." :dv1 :dv1 :dv1 Όλο αυτό με μια ανάσα, μένουν κόκκαλο συνήθως και προχωράω σαν να μην υπήρξε άνθρωπος μπροστά μου.

Κεραυνός εν αιθρία η απάντηση!! Μεγαλύτερο χώσιμο...πεθαίνεις! Σκιάχτηκα!
Χαρίτηηη!! :slt :slt :slt
Ε μα πια βαρέθηκα να συγχύζομαι κάθε τρεις και λίγο.
Ούτε λέξη δεν παραλείπεται σαν ποιηματάκι το θυμάμαι από την πρώτη φορά που μου βγήκε αυθόρμητα. lau2: :lol:
ΕικόναΕικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “PHOTO GALLERY”