ποια ρατσα θα ηταν ιδανικη?

Ποια ράτσα σου αρέσει, ή ποια ταιριάζει στο χαρακτήρα σου και στον τρόπο που ζεις; Αρσενικό ή θηλυκό; Γιατί θέλεις σκύλο;
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Μην σας περάσει από το μυαλό ότι αγοράζοντας ένα σκύλο από pet shop ή από ιδιώτη που δεν είναι εκτροφέας το σώσατε!!
ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΣΤΗΝ ΟΥΡΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ!! Απλά βοηθάτε στη διαιώνιση του προβλήματος που λέγεται Puppy Mill

ποια ρατσα θα ηταν ιδανικη?

Δημοσίευσηαπό pamela » 28 Ιαν 2010, 17:07

γεια σας κ παλι θα ηθελα μια βοηθεια κ την αποψη σας ως εμπιροι για το ποια ρατσα σκυλου θα τεριαζςε στην δικη μου περιπτωση
οπως εχω αναφερει εχω μια κορη κ ειμαι εγκυοσ στο δευτερο παιδακι η μικρη μου ειναι 3 χρονων κ εχει πολυ καλεσ σχεσεισ με τα σκυλακια των φιλων κ εχει αρχισει να μου ζηταει να παρουμε κ ενα δικο μας μετα απο 10 με 12 μηνεσ βεβαια για να εχω γεννησει κ να εχει ξεπεταχτει κ το 2 ο μωρο ,αλλα μεχρι τοτε θελω να ειμαι πανετοιμη κ να εχω βρει κ τον εκτροφεα που θα το παρω
το σκυλακι που θα παρουμε θελω να ειναι οσο το δηνατον μικροτερο λογο των συχνων ταξιδιων που κανουμε στο εξιχικο κ θα θελουμε να το εχουμε συνεχεια μαζι μας θελω να μενει μεσα στο σπιτι,ενοειτε να ειναι φυλικο με τα παιδια,καλοσ φιλακας,κ τελοσ να μην βγαζει τριχωμα ελπιζω να μην ζηταω παρα πολλα κ να μην σας κουρασα με την πολυλογια μου
απλα θελω να μας ταιριαξει κ να του ταιριαξουμε οσο το δυνατον περισσοτερο κ να γινει κ αυτο μελοσ τησ οικογενειας μας!!!
ακουω τις προτασεισ σας λοιπον,
φιλικα Βασιλική!!!!!
Άβαταρ μέλους
pamela
Topic Author
Chihuahua
Δημοσιευσεις: 18
(View: Όλες /Στο topic)

- ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ -

Αυτό το θέμα έχει 14 απαντήσεις

Πρέπει να είστε μέλος ή να εγγραφείτε για να δείτε τις απαντήσεις του θέματος.

Εγγραφη    Συνδεση

• Παραπλησια θεματα
    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ
    ΠΡΟΒΟΛΕΣ
    ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ

Επιστροφή στο ΔΙΑΛΕΓΟΝΤΑΣ Σκύλο..

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες