ΚΟΠΡΟΦΑΓΙΑ

(Ο σκύλος μου πίνει μπύρα!!) Εδώ μπορούμε να ανταλλάξουμε απόψεις και πληροφορίες για την διατροφή των φίλων μας. Ιδιοτροπίες των σκύλων, σωστή-λάθος διατροφή.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
OurDogs Admin @ ► ΔΙΑΒΑΣΕ πριν γράψεις (σχετικά με τις μάρκες σκυλοτροφών) Απαγορεύονται οι διαφημίσεις.

ΚΟΠΡΟΦΑΓΙΑ

Δημοσίευσηαπό APHRODITE » 01 Ιουν 2008, 15:47

Γεια σας φιλοι
Ειμαι η Αφροδιτη με το μπιζον φριζε,τον Φιντελακο μου οπως τον λεω .Παρατηρησα πως τον τελευταιο καιρο 5 μηνων ειναι , τρωει τα κακα του,πολυ αηδιαστικο το ξερω και απεχθανομαι να το βλεπω οταν το κανει.Τι φταιει γι αυτο?Η διατροφη του ειναι μηπως ελλιπης ? Κροκετες απο τις ακριβοτερες ,δεν θελει ουτε να τις βλεπει και φυσικα εκτος απο το μαγειρεμενο κοτοπουλακι με ρυζακι ή μακαρονακι ή τραχανα που του βραζω τρωει μονο κονσερβες .Δεν εχω παντα χρονο να του μαγειρευω συνεχεια
Βεβαια του δινω και αυγο βραστο και ανθοτυρο ή κιτρινο τυρι ή αλλο κρεατακι μαγειρεμενο .
Τι αλλο μπορω να του δωσω να φαει ?Φρουτα δεν του αρεσουν.Απο λαχανικα τι μπορω να του δινω?
Αν μπορει καποιος να μου απαντησει γιατι δεν μπορω αλλο να τον βλεπω να κανει αυτο το τοσο σιχαμερο πραγμα
Ευχαριστω

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
Άβαταρ μέλους
APHRODITE
Topic Author
Chihuahua
Δημοσιευσεις: 15
(View: Όλες /Στο topic)

- ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ -

Αυτό το θέμα έχει 95 απαντήσεις

Πρέπει να είστε μέλος ή να εγγραφείτε για να δείτε τις απαντήσεις του θέματος.

Εγγραφη    Συνδεση

• Παραπλησια θεματα
    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ
    ΠΡΟΒΟΛΕΣ
    ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ

Επιστροφή στο ΔΙΑΤΡΟΦΗ

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: elenimos, giannis_alv, rizalito και 27 επισκέπτες