Ανευθυνη ιδιοκτητης

Όλες οι σκυλοκουβέντες γενικά εδώ.
Γνωριστείτε μεταξύ σας, συζητήσετε θέματα που αφορούν τα σκυλιά μας.

Ανευθυνη ιδιοκτητης

Δημοσίευσηαπό Tintail » 26 Ιαν 2011, 12:10

Λοιποοον, τα γραφω για να ξεθυμανω δηλαδη γιατι εχθες γνωρισα in the flesh τον ιδιοκτητη σκυλου που περιγραφουμε εδω μεα ως ανευθυνος και μου ανεβηκε τοσο το αιμα στο κεφαλι που την εβρισα και εφυγα!!
Πηρε λοιπον ενα Westie απο "εκτροφειο" στην Κερατεα... "και αχ τι ωραια σκυλια που ειχε, ο,τι ηθελες, και μεγαλα και μικρα, τοσα πολλα!!" το ελεγε και λαμπανε τα ματια της απο χαρα!! (εγκεφαλικο ενα εγω)
Επειδη δεν μπορει την "μυρωδια" του σκυλου το μωρο ζει εξω στο μπαλκονι και αντι για σπιτακι μενει στο κουτι μεταφορας (τωρα ειναι μερικων μηνων). Δεν το βαζει μεσα στο σπιτι και μεσα στον χειμωνα σιγα μην βγαινει εξω να παιζει μαζι του... "Ετσι το μαθαμε" (2ο εγκεφαλικο)
Το παιρνουν μεν μαζι τους στα ταξιδια γιατι φευγουν συχνα για ΣΚ... και "ανυμπομονω να κανει κουταβακια, δεν ξερεις ποσο το περιμενω, πως και πως!!" (3ο εγκεφαλικο)
Καλα η γυναικα ειναι αλλου για αλλου!! Αχ τι ωραια..να ειχε κι εναν διακοπτη on/off ε?
Θα ελεγα οτι ειναι ηλιθια αλλα η αληθεια ειναι οτι ειναι χωρις Παιδεια... ευτυχως εμεις τα παιδια μας δεν τα μαθαινουμε ετσι!!

Ηθελα απλα να ξεσπασω!! Την ωρα που μου τα ελεγε σκεφτομουνα, α ρε να ηταν εδω το φορουμ να σε ακουγε!!! :dv1
If you can look at a dog and not feel vicarious excitement and affection, you must be a cat. ~Author Unknown
ΕικόναΕικόνα
Θελω και αλλο σκυλο! Τωρα το μονο που μενει ειναι να εκπαιδευσω τον αντρα μου!! :) :)
Άβαταρ μέλους
Tintail
Topic Author
Great Dane
Δημοσιευσεις: 475
(View: Όλες /Στο topic)

- ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ -

Αυτό το θέμα έχει 10 απαντήσεις

Πρέπει να είστε μέλος ή να εγγραφείτε για να δείτε τις απαντήσεις του θέματος.

Εγγραφη    Συνδεση

• Παραπλησια θεματα
    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ
    ΠΡΟΒΟΛΕΣ
    ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ

Επιστροφή στο ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ...

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες