Γεια σας!!!!Νεογέννητο σώθηκε!!!!!

Όλες οι σκυλοκουβέντες γενικά εδώ.
Γνωριστείτε μεταξύ σας, συζητήσετε θέματα που αφορούν τα σκυλιά μας.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους

Topic author
garifalia
Saint Bernard

Γεια σας!!!!Νεογέννητο σώθηκε!!!!!

Δημοσίευση από garifalia » 08 Αύγ 2009, 17:23

Γεια σε όλους τους φιλόζωους και τα σκυλάκια/γατάκια τους!!!!! Σήμερα παιδιά η μητέρα μου πήγε να επισκευτεί την γιαγιά μου και καθώς κάθονταν στον καναπέ και μιλούσανε άκουσαν κλάματα!! Δεν ήταν μωρού ήταν σκυλιού!!Βγήκαν γρήγορα στο μπαλκόνι της και είδαν ένα φορτηγό με γύφτους να αφήνουν ένα μικρό νεογέννητο σκυλάκι στην πλατεία του χωριού!!Η γιαγιά μου και η μάνα μου έτρεξαν κάτω για να τους "στολίσουνε" με φωνήεντα ( :lol: :lol: ) αλλά πριν προλάβουν οι σκα***γυφτοι είχαν φύγει!! :twisted: :twisted: Η γιαγιά μου πήρε στην αγκαλιά της το νεογέννητο κουταβάκι (μιλάμε για νεογέννητο!!!) και σε λιγα λεπτά ένας κύριος πέρασε από δίπλα της και ρώτησε για τον κουταβίνο!! Η γιαγιά μου τον ρώτησε αν θα το μεγάλωνε και δεν θα το παρατούσε και εκείνος επέμενε και χαρούμενος το πήρε σπίτι του!!!!! Τώρα ο κουταβάκος έχει ένα ωραίο σπιτάκι!!!!!!!όσο για τους γύφτους dv2: dv2: dv2: dv2: ....να πνιγούν στον ύπνο τους!!!! :dv1 :dv1 :dv1

Άβαταρ μέλους

Topic author
garifalia
Saint Bernard

Re: Γεια σας!!!!Νεογέννητο σώθηκε!!!!!

Δημοσίευση από garifalia » 08 Αύγ 2009, 17:24

Κείμενο - Photo - video:ΑΝΟΙΞΕ
garifalia έγραψε:Γεια σε όλους τους φιλόζωους και τα σκυλάκια/γατάκια τους!!!!! Σήμερα παιδιά η μητέρα μου πήγε να επισκευτεί την γιαγιά μου και καθώς κάθονταν στον καναπέ και μιλούσανε άκουσαν κλάματα!! Δεν ήταν μωρού ήταν σκυλιού!!Βγήκαν γρήγορα στο μπαλκόνι της και είδαν ένα φορτηγό με γύφτους να αφήνουν ένα μικρό νεογέννητο σκυλάκι στην πλατεία του χωριού!!Η γιαγιά μου και η μάνα μου έτρεξαν κάτω για να τουσ "στολίσουνε" με φωνίεντα ( :lol: :lol: ) αλλά πριν προλάβουν οι σκα***γυφτοι είχαν φύγει!! :twisted: :twisted: Η γιαγιά μου πήρε στην αγκαλιά της το νεογέννητο κουταβάκι (μιλάμε για νεογέννητο!!!) και σε λιγα λεπτά ένας κύριος πέρασε από δίπλα της και ρώτησε για τον κουταβίνο!! Η γιαγιά μου τον ρώτησε αν θα το μεγάλωνε και δεν θα το παρατούσε και εκείνος επέμενε και χαρούμενος το πήρε σπίτι του!!!!! Τώρα ο κουταβάκος έχει ένα ωραίο σπιτάκι!!!!!!!όσο για τους γύφτους dv2: dv2: dv2: dv2: ....να πνιγούν στον ύπνο τους!!!! :dv1 :dv1 :dv1
ελπιζω να μην σας κούρασα αλλά αυτό έφτιαξε την μέρα μου και νομίζω ότι όποιος το διαβάσει θα νιώσει το ίδιο!!

Άβαταρ μέλους

Litsaki
Dog Star ¤¤¤
Επικοινωνία:

Re: Γεια σας!!!!Νεογέννητο σώθηκε!!!!!

Δημοσίευση από Litsaki » 08 Αύγ 2009, 21:09

Τέλος καλό ... όλα καλά... :s:
th: th: th: th:
Να είσαι άνθρωπος ευαίσθητος μα και συνετός. Αν δεν είσαι παρά μόνο το ένα απ’ τα δύο, δεν είσαι τίποτε.
Ζ.Ζ. ΡΟΥΣΩ

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ...”