ΑΛΛΕΡΓΙΚΟ ΣΟΚ - ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΟΣ

Η υγεία των σκύλων μας. Ασθένειες - Πρόληψη - Θεραπείες. Συμβουλές από τον κτηνίατρο του Forum μας κ. Ηλία Κορσαββίδη.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Η υγεία των σκύλων μας. Ασθένειες - Πρόληψη – Θεραπεία. Συμβουλές από τον κτηνίατρο του Forum μας κ. Ηλία Κορσαββίδη. ilias-korsavidis@ourdogs.gr Εικόνα 6977 340840 Παρακαλούμε όσοι δεν έχουν κτηνιατρικές γνώσεις να μην απαντούν σε κρίσιμα ερωτήματα.

ΑΛΛΕΡΓΙΚΟ ΣΟΚ - ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΟΣ

Δημοσίευσηαπό lilith22 » 16 Φεβ 2012, 21:22

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ! ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΡΑΤΣΑΣ SHIH TZOU EINAI 2,5 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΕΞΗΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...
ΠΕΡΙΣΥ ΣΤΟ ΤΡΙΠΛΟ ΕΤΗΣΙΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ,ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΓΙΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΕΚΑΝΕ ΕΜΕΤΟΥΣ ΚΑΙ ΔΙΑΡΡΟΙΑ ΑΝΕΠΝΕΕ ΜΕ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΗΤΑΝ ΣΧΕΔΟΝ ΑΝΑΙΣΘΗΤΟ....ΕΝΗΜΕΡΩΣΑ ΤΗΝ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΕ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΒΡΑΣΤΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΜΕ ΡΥΖΙ..... ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΖΩ ΜΕ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΕΠΝΗΛΘΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΗΜΕΡΕΣ......ΑΛΛΑΞΑ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ....ΑΠΟΦΑΣΙΜΕ ΝΑ ΣΠΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΣΕ 2 ΔΟΣΕΙΣ....ΠΑΡ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΕΠΑΘΕ ΑΝΑΦΛΕΚΤΙΚΟ ΣΟΚ...ΠΑΓΩΣΕ ....ΛΥΠΟΘΥΜΙΣΕ....ΑΣΠΡΙΣΕ ΕΝΤΕΛΩΣ Η ΓΛΩΣΣΑ ΤΟΥ ....ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΤΟ ΧΑΣΟΥΜΕ....ΤΗΣ ΚΑΝΑΜΕ ΑΜΕΣΩΣ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΩΡΑ ΕΠΑΝΗΛΘΕ..ΜΟΥ ΣΥΝΑΙΣΘΗΣΕ ΝΑ ΤΙΣ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΑΤΑΡΑΞ ΣΙΡΟΠΙ...ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΣΕ 3 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΤΙΛΥΣΙΚΟ..... ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ...ΜΗ ΞΑΝΠΑΘΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ....ΕΠΕΙΣΗΣ ΕΧΩ ΤΟ ΕΞΗΣ ΔΙΛΛΗΜΑ ....ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΣΤΙΡΩΣΗΣ.....Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΝΕΜΟΓΚΑΣΤΡΙ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ ΓΑΛΑ...ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΡΩΤΗΣΑ ΜΟΥ ΣΥΝΕΣΤΗΣΑΝ ΣΤΕΙΡΩΣΗ....ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ΑΠ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΠΑΘΕ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΓΓΥΑΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΓΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΜΕ ΔΙΚΟ ΟΥ ΡΙΣΚΟ...ΚΑΙ ΡΩΤΑΩ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ??? ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΑ ΣΑΣ ΗΜΟΥΝ ΕΥΓΝΩΜΩΝ....ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΗΝΥΜΑ......
ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΕΞΗΣ
HEXADOG-DHP
HEXADOG-L
HEXADOG-R
ΠΡΩΤΗ ΑΛΛΕΡΓΙΚΗ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ
ΚΑΙ ΤΩΡΑ
VANGUARD* DA2PI
VANGUARD*CPV-LEPTO

TO ΕΠΟΜΕΝΟ
R-KE

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ....

Παρακαλούμε χρησιμοποιείστε πεζούς χαρακτήρες. Ευχαριστούμε :)

Άβαταρ μέλους
lilith22
Topic Author
Chihuahua
Δημοσιευσεις: 7

- ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ -

Αυτό το θέμα έχει 30 απαντήσεις

Πρέπει να είστε μέλος ή να εγγραφείτε για να δείτε τις απαντήσεις του θέματος.

Εγγραφη    Συνδεση

Επιστροφή στο ΥΓΕΙΑ (Ιατρικά θέματα)

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: aris_areti, BokSurat και 70 επισκέπτες