καλαζαρ

Η υγεία των σκύλων μας. Ασθένειες - Πρόληψη - Θεραπείες. Συμβουλές από τον κτηνίατρο του Forum μας κ. Ηλία Κορσαββίδη.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Η υγεία των σκύλων μας. Ασθένειες - Πρόληψη – Θεραπεία. Συμβουλές από τον κτηνίατρο του Forum μας κ. Ηλία Κορσαββίδη. ilias-korsavidis@ourdogs.gr Εικόνα 6977 340840 Παρακαλούμε όσοι δεν έχουν κτηνιατρικές γνώσεις να μην απαντούν σε κρίσιμα ερωτήματα.

ΚΑΛΑΖΑΡ...HELP!!!

Δημοσίευσηαπό ΦΩΦΗ » 22 Απρ 2010, 23:00

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!

αρχικα ηθελα να σας πω οτι ειμαι πολυ χαρουμενη που βρηκα το forum einai πραγματικα τελειο και επειτα να σας πω οτι επιτελους μπορω να μιλαω για τα σκυλια τα οποια λατρευω και θα με καταλαβαινετε!! :yah :yah :yah
τωρα ομως ας μπω στο θεμα... ο αρης μου ειναι αρρωστος εχει καλαζαρ και ο γιατρος αρχικα μου εδωσε κατι χαπια να του δινω(zylapour) αλλα επειδη επιασα δουλεια και το αγορι μου το εχω μακρια δεν μπορω να πηγαινω πρωι απογευμα να του δινω τα χαπια ( 7:00 πμ πιανω δουλεια και η αποσταση ειναι μεγαλη) σημερα πηγα στον κτηνιατρο του εξηγησα την κατασταση και moy ειπε να πηγαινω εστω μια φορα να δινω τα χαπια και απο την αρχη του μηνα να ξεκινησω ενα σιροπι που ειναι για 1 μηνα... και η τιμη αυτου..400ευρω (100ευρω τα 10 κιλα). επειδη τωρα αρχισα πρακτικη περιμενω να παρω τον πρωτο μου μισθο και να τον δωσω για τον γλυκο μου τον αρουλη.
ηθελα να σας ρωτησω εαν ειναι τοσο ακριβο αυτο το φαρμακο 'η εμενα ο δικος μου ο γιατρος τα παραλεει... και αν εχετε να με συμβουλευσει για καποια αλλη θεραπεια... με συγχωρειτε αν οι ερωτησεις μου ειναι χαζες...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!
Άβαταρ μέλους
ΦΩΦΗ
Topic Author
Chihuahua
Δημοσιευσεις: 10
(View: Όλες /Στο topic)

- ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ -

Αυτό το θέμα έχει 134 απαντήσεις

Πρέπει να είστε μέλος ή να εγγραφείτε για να δείτε τις απαντήσεις του θέματος.

Εγγραφη    Συνδεση

Επιστροφή στο ΥΓΕΙΑ (Ιατρικά θέματα)

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 67 επισκέπτες