συνεχης δοιαρια....

Η υγεία των σκύλων μας. Ασθένειες - Πρόληψη - Θεραπείες. Συμβουλές από τον κτηνίατρο του Forum μας κ. Ηλία Κορσαββίδη.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Η υγεία των σκύλων μας. Ασθένειες - Πρόληψη – Θεραπεία. Συμβουλές από τον κτηνίατρο του Forum μας κ. Ηλία Κορσαββίδη. ilias-korsavidis@ourdogs.gr Εικόνα 6977 340840 Παρακαλούμε όσοι δεν έχουν κτηνιατρικές γνώσεις να μην απαντούν σε κρίσιμα ερωτήματα.
Άβαταρ μέλους
Topic author
linaki20
Saint Bernard
Φύλο: Δεν καθορίστηκε
Επικοινωνία:
Status: Χωρίς σύνδεση

συνεχης δοιαρια....

Δημοσίευσηαπό linaki20 » 07 Ιαν. 2010, 00:25

εμεις εχουμε το εξης θεμα....ο μικρος μας (2 χρονων) δν τρωει καθολου ξηρα τροφη και τρωει μονο κρεας μαγειρευτο-ψητο ...με αποτελεσμα να εχει εδω και μερες διαροιες μαλωνω με τον πατερα μου γιατι δν καταλαβαινει οτι του κανει κακο...εγω λεω να μεινει χωρις φαγητο και αναγκαστικα θα φαει ξηρα αλλα εκεινος τον λυπαται και τον ταιζει :dv1 :dv1 :dv1 :dv1 (με εχει σκασει) και αυτη η δουλεια γινεται μια εβδομαδα τωρα...το σκυλακι απο διαθεση ειναι μια χαρα αλλα η ερωτηση μου ειναι η εξης.....λογω των διαροιων πρεπει να τον δει γιατρος?Τι να κανω με το φαγητο του?Χρειαζεται καποιο χαπακι να παρουμε?
εχω σκοπο να αλλαξω την τροφη μηπως φταει αυτο..

περιμενω τα φωτα σας κυριε Ηλια!

Άβαταρ μέλους
ΗΛΙΑΣ
Κτηνίατρος
Φύλο: Άνδρας
Επικοινωνία:

Re: συνεχης δοιαρια....

Δημοσίευσηαπό ΗΛΙΑΣ » 07 Ιαν. 2010, 00:45

Θα πρέπει να κάνετε Εγγραφή ή Σύνδεση για να δείτε το περιεχόμενο της δημοσίευσης.
Εικόνα Ολύνθου 46 - Τούμπα Θεσσαλονίκη
Εικόνα ΤΗΛ. 2310 950700 Εικόνα 6977 340840

Άβαταρ μέλους
Topic author
linaki20
Saint Bernard
Φύλο: Δεν καθορίστηκε
Επικοινωνία:

Re: συνεχης δοιαρια....

Δημοσίευσηαπό linaki20 » 07 Ιαν. 2010, 00:49

Θα πρέπει να κάνετε Εγγραφή ή Σύνδεση για να δείτε το περιεχόμενο της δημοσίευσης.

Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες