ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ ΣΚΥΛΟΥ

Η υγεία των σκύλων μας. Ασθένειες - Πρόληψη - Θεραπείες. Συμβουλές από τον κτηνίατρο του Forum μας κ. Ηλία Κορσαββίδη.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Η υγεία των σκύλων μας. Ασθένειες - Πρόληψη – Θεραπεία. Συμβουλές από τον κτηνίατρο του Forum μας κ. Ηλία Κορσαββίδη. ilias-korsavidis@ourdogs.gr Εικόνα 6977 340840 Παρακαλούμε όσοι δεν έχουν κτηνιατρικές γνώσεις να μην απαντούν σε κρίσιμα ερωτήματα.

ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ ΣΚΥΛΟΥ

Δημοσίευσηαπό desp » 18 Αύγ 2009, 18:17

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ FORUM ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑ ΜΕΛΟΣ. ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΤΕΚΑΧΡΟΝΗ ΣΚΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ. ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΥΧΝΟΥΡΙΑΣ. ΟΥΡΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ (ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΗΣΥΧΑΖΕΙ) ΜΙΚΡΕΣ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ ΟΥΡΩΝ ΕΩΣ ΚΑΙ ΣΤΑΓΟΝΕΣ. ΤΑ ΟΥΡΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΙΜΑ. ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΡΩΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΗΣ. Ο ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΑΡΧΙΚΑ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΚΥΣΤΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΔΩΣΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ AUGMENTIN ,ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΠΗΡΕ ΓΙΑ ΠΕΝΤΕ ΜΕΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ. ΜΕΤΑ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕ ΔΥΟ ΑΝΤΙΒΙΩΤΙΚΕΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΗΝ ΟΝΟΜΑΣΙΑ ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΟΥ, ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ. ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΟΛΗ ΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ. ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΑΥΤΗ Η ΣΥΧΝΟΥΡΙΑ?
"Είναι ο φίλος σου, ο σύντροφος σου, ο προστάτης σου, ο σκύλος σου. θα είναι δικός σου, πιστός μέχρι τον τελευταίο χτύπο της καρδιάς του. Του το οφείλεις να είσαι αντάξιος αυτής της λατρείας και αφοσίωσης"
Άβαταρ μέλους
desp
Topic Author
Great Dane
Δημοσιευσεις: 704
(View: Όλες /Στο topic)

- ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ -

Αυτό το θέμα έχει 65 απαντήσεις

Πρέπει να είστε μέλος ή να εγγραφείτε για να δείτε τις απαντήσεις του θέματος.

Εγγραφη    Συνδεση

• Παραπλησια θεματα
    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ
    ΠΡΟΒΟΛΕΣ
    ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ

Επιστροφή στο ΥΓΕΙΑ (Ιατρικά θέματα)

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Exabot [Bot], Fts, Thom και 35 επισκέπτες