2ος Διαγωνισμός -|- ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ -|-

Πάρτε μέρος στους διαγωνισμούς καλλιτεχνικής φωτογραφίας
και Video του OurDogs.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Όποιος θέλει να λάβει μέρος στον διαγωνισμό παρακαλούμε να ακολουθήσει τις οδηγίες του κανονισμού καθώς και το θέμα αυτού.
Όποιος θέλει απλά να βάλει την φωτογραφία του σκύλου του υπάρχει η srh:: http://ourdogs.gr/ad/viewforum.php?f=76
Ευχαριστούμε θερμά.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους

AmaliaZ
Dog Star ¤

Re: 2ος Διαγωνισμός -|- ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ -|-

Δημοσίευση από AmaliaZ » 21 Ιαν 2010, 12:07

Νομιζω οτι το θεμα εχει παραμεινει ανοιχτο για να ψηφιζουμε και οχι για νεες φωτογραφιες (bs)

Άβαταρ μέλους

Topic author
Γεράσιμος
Webmaster
Όνομα: Μάκης
Has thanked: 91 times
Been thanked: 115 times

Δημοσίευση από Γεράσιμος » 21 Ιαν 2010, 15:15

Τι να κάνουμε αφού δεν διαβάζουν!! Αστούς να βάζουν.
Δεν μπορούμε να έχουμε ένα άνθρωπο πίσω από κάθε μέλας, έλεος… stop::
Εικόνα

Άβαταρ μέλους

mrki172
Banned

Δημοσίευση από mrki172 » 22 Ιαν 2010, 01:14

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι; Που αναφέρετε ότι δεν μπορούμε να βάλουμε άλλες φωτογραφίες; Γιατί δεν είναι προφανές ποιά σελίδα πρέπει να επισκεπτούμε. Κι επίσης δεν καταλάβα, εμείς δεν μπορούμε να ψηφίσουμε; Μόνο όσοι έχουν βάλει φωτογραφία; Ευχαριστώ

Άβαταρ μέλους

evibouboukaki
Dog Star ¤¤¤
Όνομα: Εύη

Δημοσίευση από evibouboukaki » 22 Ιαν 2010, 09:18

Καλημέρα! Απ' ότι ξέρω ο διαγωνισμός έχει λήξει.Μπορεί οποιοσδήποτε θέλει να ψηφίσει. Εγώ δεν πήρα μέρος στον διαγωνισμό, όμως ψήφισα! Καλή επιτυχία στους διαγωνιζομένους!!! :clap
ΕικόναΕικόνα
ΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους

mrki172
Banned

Δημοσίευση από mrki172 » 22 Ιαν 2010, 10:17

Ωραία, ευχαριστώ

Άβαταρ μέλους

elenkat
Bullmastiff

Δημοσίευση από elenkat » 23 Ιαν 2010, 14:25

Γεράσιμος έγραψε:Τι να κάνουμε αφού δεν διαβάζουν!! Αστούς να βάζουν.
Δεν μπορούμε να έχουμε ένα άνθρωπο πίσω από κάθε μέλας, έλεος… stop::
Ε δε νομίζω οτι το γράφει κάπου καθαρά(στον τίτλο ας πούμε)...!!!Εγώ δεν το είδα κάπου.....Anyway, next time wink:

Βελόνα στ' άχυρα ?? lnk: http://ourdogs.gr/ad/viewtopic.php?f=106&t=4983
Εικόνα
Ελένη & Rosalie

Άβαταρ μέλους

marija
Saint Bernard
Όνομα: Μαρία

Δημοσίευση από marija » 23 Ιαν 2010, 16:13

Οχι οτι με πολυαπασχολεί αυτό που θα πώ...... απλά είναι μια παρατήρηση. Προσωπικά τελευταίες μέρες θυμήθηκα να ανεβάσω κι εγώ φωτογραφίες για τον διαγωνισμό.. ενώ ήμουνα Βελιγράδι! Για να είμαι μέσα όμως στα πλαίσια των κανονισμών... έκοβα κι έραβα απο το ίντερνετ απο αυτές που είχα ήδη ανεβάσει ενώ δεν ήταν κι οι καλύτερες φώτο που είχα (ή τλχ δεν ήταν επεξεργασμένες όπως ήθελα κτλ) και τις ανέβασα στις 31 για τον διαγωνισμό. Γύρισα 2 Ιανουαρίου Θεσσαλονίκη κι είχα 1002 καλύτερες να βάλω αλλά έπραξα όπως όριζαν οι κανονισμοί... ωστόσο δεχτήκατε και κάποιες φωτογραφίες που ήταν μετα τις 31 Δεκεμβρίου να διαγωνιστούν.. κ αυτό το θεώρησα σχετικά άδικο. Εντάξει τώρα θα μ πείτε είναι ένας διαγωνισμός που προάγει την ευγενή άμιλλα και δεν γίνεται για κάποιον άλλο σκοπό πέρα του ψυχαγωγικού... αλλά μιας και υπάρχει μια αυστηρότητα με τους κανονισμούς είπα να το αναφέρω. (δεν με νοιάζει τι κάνουν οι άλλοι ,απλά να το ήξερα κι εγώ να τις άλλαζα άμα είναι :bl mock: cc1: ) Ευχαριστώ!! ~wv
ΕικόναΕικόνα
ΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους

katerina116
Dog Star ¤¤

Δημοσίευση από katerina116 » 23 Ιαν 2010, 21:40

marija έγραψε:Οχι οτι με πολυαπασχολεί αυτό που θα πώ...... απλά είναι μια παρατήρηση. Προσωπικά τελευταίες μέρες θυμήθηκα να ανεβάσω κι εγώ φωτογραφίες για τον διαγωνισμό.. ενώ ήμουνα Βελιγράδι! Για να είμαι μέσα όμως στα πλαίσια των κανονισμών... έκοβα κι έραβα απο το ίντερνετ απο αυτές που είχα ήδη ανεβάσει ενώ δεν ήταν κι οι καλύτερες φώτο που είχα (ή τλχ δεν ήταν επεξεργασμένες όπως ήθελα κτλ) και τις ανέβασα στις 31 για τον διαγωνισμό. Γύρισα 2 Ιανουαρίου Θεσσαλονίκη κι είχα 1002 καλύτερες να βάλω αλλά έπραξα όπως όριζαν οι κανονισμοί... ωστόσο δεχτήκατε και κάποιες φωτογραφίες που ήταν μετα τις 31 Δεκεμβρίου να διαγωνιστούν.. κ αυτό το θεώρησα σχετικά άδικο. Εντάξει τώρα θα μ πείτε είναι ένας διαγωνισμός που προάγει την ευγενή άμιλλα και δεν γίνεται για κάποιον άλλο σκοπό πέρα του ψυχαγωγικού... αλλά μιας και υπάρχει μια αυστηρότητα με τους κανονισμούς είπα να το αναφέρω. (δεν με νοιάζει τι κάνουν οι άλλοι ,απλά να το ήξερα κι εγώ να τις άλλαζα άμα είναι :bl mock: cc1: ) Ευχαριστώ!! ~wv
lau2: lau2: και γω εχω τοσες ωραιες αλλα εκει που ημουν δεν ειχα το λαπτοπ μου να ανεβασω καλυτερη κ εβαλα αυτη τελευταια στιγμη kez::
mock:

Άβαταρ μέλους

marija
Saint Bernard
Όνομα: Μαρία

Δημοσίευση από marija » 28 Ιαν 2010, 16:26

katerina116 έγραψε: lau2: lau2: και γω εχω τοσες ωραιες αλλα εκει που ημουν δεν ειχα το λαπτοπ μου να ανεβασω καλυτερη κ εβαλα αυτη τελευταια στιγμη kez::
mock:
την πατήσαμε εμείς... λοιπόν... Κατερίνα μου!!! cc1: cc1: :yah Δεν πειράζει του χρόνου! :santa

Off topic
ΕικόναΕικόνα
ΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους

χριστιαννα
Dog Star ¤¤¤

Δημοσίευση από χριστιαννα » 28 Ιαν 2010, 23:06

τελικα συνεχιζουμε να βαζουμε φωτο????//
Μπουμπης - Χριστιαννα
ΕικόναΕικόνα

Απάντηση