ΤΩΡΑ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!!

Πάρτε μέρος στους διαγωνισμούς καλλιτεχνικής φωτογραφίας
και Video του OurDogs.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Όποιος θέλει να λάβει μέρος στον διαγωνισμό παρακαλούμε να ακολουθήσει τις οδηγίες του κανονισμού καθώς και το θέμα αυτού.
Όποιος θέλει απλά να βάλει την φωτογραφία του σκύλου του υπάρχει η srh:: http://ourdogs.gr/ad/viewforum.php?f=76
Ευχαριστούμε θερμά.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους

My Nellie
Old Member
Όνομα: Αlexandra
Been thanked: 4 times
Re: ΤΩΡΑ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!!

Δημοσίευση από My Nellie » 22 Φεβ 2009, 15:53

Jaje έγραψε: ......Χωρίς παρεξήγηση παιδιά..ώρες-ώρες είστε λίγο υπερβολικοί..δεν πειράζει-καλή καρδιά.
Χωρίς παρεξήγηση κι από εμένα..., την κριτική του τύπου "....είστε λίγο (ή πολύ)υπερβολικοί" την αντιμετωπίζουμε συνεχώς κι όχι μόνον ώρες-ώρες.... Οποτεδήποτε παρουσιασθεί ανάγκη να υπενθυμίσουμε κανόνες, να επαναφέρουμε στην τάξη, σ' οποιοδήποτε θέμα συζήτησης κι αν συμβεί αυτό, η επωδός είναι η ίδια...., οι της διαχείρισης είναι εριστικοί και είρωνες κι υπερβολικοί....
Εαν το κάθε μέλος έκανε τον κόπο όταν πρωτομπαίνει να δημοσιεύσει σ' ένα θέμα, να το πάρει απ' την αρχή, απ' το πρώτο post στην πρώτη σελίδα κι όχι από τα 3 τελευταία posts της τελευταίας σελίδας, ίσως να είχαμε ένα μέλλον πιο αισιόδοξο στις συζητήσεις μας..... Δυστυχώς, επαναλαμβανόμαστε διαρκώς....
Φροντίστε τα ζώα, επειδή είστε άνθρωποι....
Όπως οι άγγελοι φροντίζουν τους ανθρώπους....

Άβαταρ μέλους

Sophiaouda
Dog Star ¤¤¤
Όνομα: Σοφια
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Sophiaouda » 22 Φεβ 2009, 19:25

Ισως ειναι αργα,αλλα θα μπορουσε να φτιαχτει ''ψηφοφορια-δημοσκοπηση'' ,(με το ονομα του χρηστη και την φωτο σε μικρο μεγεθος)ετσι ώστε να μπορει ο καθε χρηστης να ψηφιζει ΜΙΑ μονο φωτο.
:hi

και απο κατω σε περιπτωση που καποιος ηθελε να εκφρασει καποιο σχολιο,πχ περισσοτερες φωτο,ας το εκανε.
Σοφη
Εικόνα

Άβαταρ μέλους

Jaje
Bullmastiff

Δημοσίευση από Jaje » 22 Φεβ 2009, 20:52

My Nellie έγραψε:
Jaje έγραψε: ......Χωρίς παρεξήγηση παιδιά..ώρες-ώρες είστε λίγο υπερβολικοί..δεν πειράζει-καλή καρδιά.
Χωρίς παρεξήγηση κι από εμένα..., την κριτική του τύπου "....είστε λίγο (ή πολύ)υπερβολικοί" την αντιμετωπίζουμε συνεχώς κι όχι μόνον ώρες-ώρες.... Οποτεδήποτε παρουσιασθεί ανάγκη να υπενθυμίσουμε κανόνες, να επαναφέρουμε στην τάξη, σ' οποιοδήποτε θέμα συζήτησης κι αν συμβεί αυτό, η επωδός είναι η ίδια...., οι της διαχείρισης είναι εριστικοί και είρωνες κι υπερβολικοί....
Εαν το κάθε μέλος έκανε τον κόπο όταν πρωτομπαίνει να δημοσιεύσει σ' ένα θέμα, να το πάρει απ' την αρχή, απ' το πρώτο post στην πρώτη σελίδα κι όχι από τα 3 τελευταία posts της τελευταίας σελίδας, ίσως να είχαμε ένα μέλλον πιο αισιόδοξο στις συζητήσεις μας..... Δυστυχώς, επαναλαμβανόμαστε διαρκώς....
Η ειρωνία του τύπου...3 πουλάκια κάθονται..είναι κ αυτό μέρος του να μας επαναφέρετε στην τάξη??..τελοσπάντων ας σταματήσουμε εδώ γιατί μου φαίνεται λίγο αστείο να το τραβάμε. Λατρεύω τους σκύλους γι'αυτό μπαίνω εδώ..όχι για να καταστρέψω το topic περί διαγωνισμού.'Αλλωστε με το να σχολιάζετε το γεγονός ότι χώρισα σε 3 κατηγορίες τις αγαπημένες μου φωτό..μάλλον εσείς καταστρέφετε το θέμα.
Ας κλείσουμε την παρένθεση..και ας πάρουμε μάθημα συμπεριφοράς από τους σκύλους..ας γίνουμε ίσως πιο φιλικοί!!

Φιλιά παιδιά και καλή τύχη στους διαγωνιζόμενους!!!!

Άβαταρ μέλους

elmanari
Dog Star ¤¤¤¤
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από elmanari » 22 Φεβ 2009, 22:06

Jaje έγραψε:'Αλλωστε με το να σχολιάζετε το γεγονός ότι χώρισα σε 3 κατηγορίες τις αγαπημένες μου φωτό..μάλλον εσείς καταστρέφετε το θέμα.
Συγνώμη για την παρέμβαση αλλά δεν σχολιάστηκε το γεγονός του διαχωρίσμού σου σε 3 κατηγορίες και πολύ περισσότερο τα σχόλια δεν αφορούσαν σε εσένα προσωπικά.

Σχολιάστηκε το γεγονός ότι ένω έχει γίνει ήδη θέμα / διευκρύνιση παραπάνω υπήρξαν και άλλα άτομα που δεν το προσέξανε / διαβάσανε ...

Βλέπεις υπήρξαν κι άλλοι που έβαλαν παραπάνω από έναν υποψήφιο (συμπλεριλαμβανομένης και της αφεντομουτσουνάρας μου) :hi
Dogs are the leaders of the planet. If you see two life forms, one of them's making a poop, the other one's carrying it for him, who would you assume is in charge?

Ενημερώσου προτού πράξεις ...

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ - VIDEO”