Στις γατούλες που μας άφησαν...

Σας πάμε, ασχέτως αν σας κυνηγάμε…
Όλα όσα αφορούν τις γατούλες παρακαλούμε μόνο εδώ.
Άβαταρ μέλους

saliko
Akita

Re: Στις γατούλες που μας άφησαν...

Δημοσίευση από saliko » 21 Σεπ 2009, 15:55

Απο μικρη ειχα και εγω πολλες γατουλες που λατρευα και θα ηθελα να τις αναφερω...
Λειντη γλυκια μου μαυρουλα μακαρι να εισαι καλα εκει πανω...
Ρικη μου να προσεχεις την Λειντη και την μικρη....
:rry :rry :rry :rry :rry :rry :rry

Άβαταρ μέλους

Ntontini
Dog Star ¤¤

Δημοσίευση από Ntontini » 25 Οκτ 2009, 14:06

Εγώ φροντίζω 4 πορτοκαλί γατάκι που γέννησε μια γάτα στην αυλή μας....τον Μπούλη,τον Γκάρφιλντ,τον Πάρη και τον Τικτίκο.Προχθές ο Τιτίκος ήταν στο δρόμο και προσπαθούσε να πιάσει ένα σκαθάρι.....Πέρασε ένας ηλ***ος με το αυτοκίνητο και αντί να σταματήσει,τον χτύπησε και ο γατουλάκος μου πέθανε ακαριαία :cry: :cry: :cry:

Αντίο Τιτίκο μου,θα σε θυμάμαι για πάντα :cry: :cry: :cry:
I LoVe My Dog
Ntinaki + Abby = B.F.F.E

Άβαταρ μέλους

katerina116
Dog Star ¤¤

Δημοσίευση από katerina116 » 14 Μαρ 2010, 00:43

[picturethis=http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak ... 2643_n.jpg 450 338] Σ'αγαπω Τζατζικι μου ,ησουν η καλυτερη γατουλα...η πιο εξυπνη , η πιο ομορφη κ η πιο απαλη! Θυμαμαι τα παιχνιδια που εκανες με τη Μαγιουλα κ πως ετρωγες το φαγητο της Τζουλιας...ησουν τοσο εξυπνη που εκανες κουμαντο ακομη κ στο λυκοσκυλο. Καταρα στο παλιογυφτο που σε χτυπησε με το αμαξι του, τον μισω που μας στερησε τη παρεουλα σου. Ποσο μου λειπεις ...Δεν ημουν διπλα σου οταν εφυγες δυστυχως κ αυτο με κανει ακομα χειροτερα.

Θυμαμαι ποσο μικρουλα κ απροστατευτη ησουν οταν σε βρηκα εδω στους δρομους, ποσο γρηγορα προσαρμοστηκες κ τα τρελα παιχνιδια που εκανες ολο το καλοκαιρι με τη Μαγια, τη καλυτερη σου φιλη. Απο το φθινοπωρο φυγαμε κ σε αφησαμε στο παππουκα μου, ποσο τον αγαπουσες...σε επερνε αγκαλιτσα κ πηγαινατε βολτες κ σε ελεγε "Το τιγρακι" του. Κ σημερα ηθελες να τον προυπαντησεις που γυρισε απο μια δουλεια οπως συνηθιζες,αλλα ηταν η τελευταια φορα που το εκανες γιατι περασε τρεχοντας ο κωλογυφτος κ σε χτυπησε στα ποδαρακια σου....δεν αντεξες κ μεχρι να νυχτωσει εφυγες...
Εχω πολυ μεγαλη πικρα,εζησες τοσο λιγο κουκλιτσα μου,τιγρακι μου...[/picturethis]

Άβαταρ μέλους

Topic author
Marie Natalie
Global Moderator
Όνομα: Μαρία

Δημοσίευση από Marie Natalie » 14 Μαρ 2010, 16:47

Τα συλλυπητήρια Κατερίνα μου, σε καταλαβαίνω απόλυτα. :cry:
Εικόνα
Μπιζού              Αλέξης              Ραμόν             Μάξιμος       Γκόλουμ           Ορέστης

Θέλεις να μαθαίνεις τα νέα του ourDogs gr?

Άβαταρ μέλους

KATERINA_KAR
Dog Star ¤

αντιο Γκριζουλι

Δημοσίευση από KATERINA_KAR » 15 Απρ 2010, 14:36

δυστυχως ειμαι εδω για κατι πολυ ασχημο μολις τωρα εθαψα το γατακι μου το Γκριζουλι γιατι απλα καποιος αποφασησε να το δηλητηριασει χωρις λογο και χωρις να σκεφτει το πονο που θα προκαλουσε σε αυτους που το αγαπουσε και το φροντισε
καλο ταξιδι χοντρουλη μου και να σαι καλα θα σε θυμαμαι παντα και ελπιζω οποιος σου το εκανε αυτο να τιμωρησει απο το Θεο
Bianca θα είσαι πάντα στη καρδιά μου

Άβαταρ μέλους

eri
Dog Star ¤¤¤

Re: αντιο Γκριζουλι

Δημοσίευση από eri » 15 Απρ 2010, 16:41

:pl: :pl: λυπαμαι πολυ...ελπιζω να εφυγε χωρις πολυ πονο....
Εκει που ειναι τωρα θα κανει πατουσιτσες με τα αλλα γατακια!

Άβαταρ μέλους

julia
Dog Star ¤

Re: αντιο Γκριζουλι

Δημοσίευση από julia » 15 Απρ 2010, 18:52

Λυπάμαι και εγώ...ξέρω πολύ καλά πως νοιώθεις.
Αντίο γατούλι, θα βρεί παρέα τώρα τα δικά μου και θα μας κοιτάνε απο ψηλά μαζί! :pl: :pl:
ΜΑΖΙ, κάνουμε την θεωρία πράξη!!!
Εικόνα

Άβαταρ μέλους

KATERINA_KAR
Dog Star ¤

Δημοσίευση από KATERINA_KAR » 16 Απρ 2010, 11:04

σημερα πηγα στην αστυνομια εκανα καταγγελια ξερω οτι δεν μπορουν να κανουν τιποτα πρεπει εδω να πω οτι και οι ιδιοι νευριασαν με αυτη τη πραξη και μου εδωσαν μερικες συμβουλες δλ αν δω καποιος να πεταει κατι να τους το παω για αναλυση παιδια δεν θα σταματησω μεχρι να βρω ποιος το εκανε και τοτε να δουμε που ειναι η μαγκια του-της
Bianca θα είσαι πάντα στη καρδιά μου

Άβαταρ μέλους

ria_xristos
Old Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ria_xristos » 16 Απρ 2010, 14:47

Κοπελα μου τι αλλο να πω εκτος απο κουραγιο και να την θυμαστε με αγαπη.....παντως οφειλουμε να πουμε κι ενα ευχαριστω στους αστυνομικους που αν μη τι αλλο εδωσαν την πρεπουσα σημασια και μακαρι να γινουν παραδειγμα και για αλλους συναδελφους τους.....
ρια
Όποιος δεν ξέρει τι γεύση έχει το σαπούνι, προφανώς δεν δοκίμασε ποτέ να λούσει ένα σκύλο.

Άβαταρ μέλους

lenaki0e0
Dog Star ¤¤¤

Δημοσίευση από lenaki0e0 » 19 Μάιος 2010, 07:14

ειχα και γω γατουλες και τις υπεραγαπουσα . ο πρωτος μου γατος γεννηθηκε λιγες μερες μετα τη δικη μου γεννηση και ζησαμε μαζι 17 ονειρικα απιστευτα χρονια, 2 φορες παθαμε μολυνση στο λαιμουδακι μας και μας ανοιξαν τρυπες ως το κοκαλο τα ατιμα μικροβια και τις καπουλαραμε γιατι αγαπουσαμε πολυ τη ζωη!!! ηταν παντα διπλα μου με προσεχε οσο κι εγω αυτον. αυτος ο γατος ηταν καλυτερος και απο ανθρωπο!!! με καταλαβαινε :002 οταν ηρθε η ωρα να παμε παραδισο φυγαμε κοντα απο τη μαμα και πηγαμε και αφησαμε το κορμακι μας εξω απο το σπιτι. ΛΕΩΝ ΜΟΥ ΘΑ ΣΑΓΑΠΩ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!!!
Μετα ειχαμε την κορη του Λεων, την 'Αννια owo:: τι τρελογατο παναγια μου? αλλου πατουσε και αλλου βρησκωταν scr: ακουγε μουσικη και κουνιωταν στον ρυθμο :yah Ο Θεος ομως μας την πηρε πριν το 3ο ετος της ηλικιας της.
Μετα ειχε σειρα (δεν το βαζα κατω ΠΟΤΕ) ο Μαφιοζος... ονομα και πραμα............. δεν υπηρχε περιπτωση να σε δει και να μην πηδηξει πανω σου να σου τριφτει και να σε εξερευνησει. ετρεχε ακαταπαυστα σαν μουρλος, κινηγουσε σαβρουλες στην αυλη τις επιανε τις εχωνε σφαλιαρες και τις αφηνε μισοζαλισμενες (δεν ειχε πλεον ενδιαφερον) οσο για ποντικια που ετυχε να βρεθουν στη γειτονια (λογο μιας πατατιας που κανε ο δημος σκαβοντας) ενα σας λεωωωωωω ο μαφιοζος μπροστα και το ποντικι (αρουρεος ιουυυυυ) να τρεχει απο πισω και να τον κινηγαει. οσπου στα 5 του εφυγε κι αυτος :rry
Συγνωμη Αννια και Μαφιοζε που ισως δεν σας εδωσα την αγαπη που δωσα στον Λεων, ισως γιαυτο μου φυγατε νωρις, ελπιζω εκει ψηλα που ειστε να κανετε μια καλη γατοπαρεα, σας αγαπω :002

Απάντηση

Επιστροφή στο “Μια γωνίτσα για τις Γατούλες..”